.

قابل توجه کاندیداهای نهمین دوره انتخابات هیات مدیره

1400/3/22 شنبه

وبسايت رسمي هيات اجرايي

اعضای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران مي توانند برای دريافت آخرين اخبار و اطلاعيه هاي مربوط به انتخابات نهمين دوره هيات مديره سازمان نظام مهندسي ساختمان استان به وبسايت رسمي هيات اجرايي و پيج اينستاگرام به آدرس زیر مراجعه نمايند. شايان ذكر است صرفا اخبار و اطلاعات منتشر شده از طريق اين دو مرجع اطلاع رساني پيرامون موضوعات مرتبط با انتخابات، موثق و واجد اعتبار خواهد بود.

📌وبسایت👇

  http://9th-entekhab.com

📌صفحه اینستاگرام👇

 http://instagram.com/entekhab_9_tehrann___________________________________________________________________________


اطلاعیه دوازدهم /مهلت ثبت نام از داوطلبین عضویت در هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران برای دومین بار تمدید شد.

هیات اجرایی انتخابات نهمین دوره هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان استان تهران، مهلت ثبت نام از داوطلبان عضویت در هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران را تا ۱۳ تیر ماه ۱۴۰۰ تمدید کرد. به استناد بخشنامه ابلاغی معاونت مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی مبنی بر امکان استفاده از مهلت تمدید زمان ثبت نام از داوطلبان عضویت در هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استانها و به منظور مشارکت حداکثری در برگزاری انتخابات، هیات اجرایی انتخابات با تایید دستگاه نظارت استان براي دومين بار نسبت به تمدید زمان ثبت نام در انتخابات اقدام نمود. لذا کلیه داوطلبان فرصت خواهند داشت تا پایان وقت اداری روز یکشنبه ۱۳/ ٠٤/ ۱۴۰۰  نسبت به ثبت نام و همچنين تکمیل مدارک خود مبادرت ورزند. بدیهی است در فرآیند رسیدگی، به پرونده های دارای نقص مدرک پس از تاریخ یاد شده ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 

___________________________________________________________________________


اطلاعیه یازدهم/ تمدید مهلت ثبت نام از داوطلبین عضویت در هیات مدیره سازمان نظام مهندسی
ساختمان استان تهران

هیات اجرایی انتخابات نهمین دوره هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان استان تهران، مهلت ثبت نام از داوطلبان عضویت در هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران را تا ۷ تیر ماه ۱۴۰۰ تمدید کرد. به استناد بخشنامه ابلاغی دفتر توسعه مهندسی وزارت راه و شهرسازی مبنی بر امکان استفاده از مهلت هفت روزه تمدید زمان ثبت نام از داوطلبان عضویت در هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استانها و به منظور مشارکت حداکثری در برگزاری انتخابات، هیات اجرایی انتخابات با تایید دستگاه نظارت استان نسبت به تمدید انتخابات اقدام نمود. لذا کلیه داوطلبان شرکت در انتخابات فرصت خواهند داشت تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۰۷/ ۰۴/ ۱۴۰۰ نسبت به ثبت نام و تکمیل مدارک خود مبادرت ورزند. بدیهی است در فرآیند رسیدگی، به پرونده های دارای نقص مدرک پس از تاریخ یاد شده ترتیب اثر داده نخواهد شد.

___________________________________________________________________________


اطلاعیه
دهم/ اعلام تعداد اعضای نهمین دوره هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران

برابر اعلام هیئت اجرایی نهمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران تعداد اعضای هیئت مدیره آن سازمان در نهمین دوره انتخابات مطابق با جدول پیوست تعیین گردید.
___________________________________________________________________________اطلاعیه نهم/ قابل توجه نامزدهای انتخابات هیأت‌مدیره نظام‌مهندسی؛ اگر در این دستگاه‌ها شاغل هستید باید استعفا دهید

رئیس هیات اجرایی نهمین دوره انتخابات هیأت‌مدیره سازمان نظام‌مهندسی تهران با ارسال نامه‌ای لیست دستگاه‌های نظارتی و اجرایی موضوع تبصره 3 ماده 59 آیین‌نامه اجرایی قانون را اعلام کرد.

به گزارش روابط‌عمومی نظام‌مهندسی تهران، بر اساس تبصره سوم ماده 59 آئین‌نامه اجرایی قانون نظام‌مهندسی و کنترل ساختمان افراد شاغل در برخی دستگاه‌های اجرایی و نظارتی برای مشارکت در انتخابات هیأت‌مدیره باید از سمت خود استعفا دهند. بر این اساس رئیس اجرایی انتخابات نهمین دوره هیأت‌مدیره سازمان با ارسال نامه‌ای مصادیق این تبصره قانونی را تعیین و ابلاغ کرد.

بر این اساس ضروری است آن دسته از داوطلبانی که برای انتخابات هیأت‌مدیره نامزد شدند، اگر چنان‌چه در این دستگاه‌ها اشتغال به کار دارند همزمان با تکمیل مدارک، متن کامل استعفا و نامه پذیرش دستگاه ذی‌ربط را تحویل هیأت اجرایی دهند. لیست کامل این دستگاه‌ها پیوست آمده است.

پیوست
___________________________________________________________________________

اطلاعیه هشتم/ ممنوعیت برگزاری همایش در دوران انتخابات؛

اداره‌کل راه‌وشهرسازی: استفاده از نام و نشان نظام‌مهندسی ممنوع است
خلیل محبت‌خواه مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تهران با ارسال یک نامه خطاب به سیدعلیرضا میرجعفری رئیس سازمان نظام‌مهندسی استان تهران برگزاری هرگونه همایش تا پایان انتخابات را ممنوع اعلام کرد.
به گزارش روابط‌عمومی نظام‌مهندسی تهران، مدیرکل راه‌وشهرسازی تهران با ارسال یک نامه خطاب به ریاست سازمان برگزاری هرگونه همایش تا پایان انتخابات را ممنوع اعلام کرد. در این نامه تصریح شده است هم‌چنین هرگونه حمایت از همایش‌های دیگر سازمان‌ها و نهادها و یا استفاده از نام و نشان سازمان نظام‌مهندسی ساختمان ممنوع می‌باشد. تصویر کامل این ابلاغیه با امضای خلیل محبت‌خواه به شرح زیر است:

___________________________________________________________________________


اطلاعیه هفتم/ ممنوعیت تبلیغات در دوره های آموزشی تمدید و ارتقا پایه پروانه اشتغال بکار مهندسی و سایر موارد اعلامی

ابلاغیه فرآیند برگزاری انتخابات با موضوع " ممنوعیت تبلیغات در دوره های آموزشی تمدید و ارتقا پایه پروانه اشتغال بکار مهندسی و سایر موارد اعلامی"

جهت مشاهده کلیک نمایید
 
___________________________________________________________________________

اطلاعيه ششم/ همراه داشتن مهر مهندسی هنگام ثبت نام

برابر اعلام هيات اجرايي انتخابات نهمين دوره هيات مديره سازمان نظام مهندسي ساختمان استان تهران، ضروري است كليه داوطلبان شركت در انتخابات به منظور تاييد فرم هاي مربوطه مهر مهندسي خود را در هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
 

اطلاعيه پنجم/ ساعات کاری هیات اجرایی

ساعات كاري هيات اجرايي انتخابات نهمين دوره هيات مديره سازمان نظام مهندسي ساختمان استان تهران، روزهاي شنبه تا چهارشنبه از ساعت ٨ صبح لغايت ١٦ و روز پنجشنبه از ٨ صبح لغايت ١٣ خواهد بود.

__________________________________________________________________________________________________


اطلاعیه چهارم
/ قابل توجه کاندیداهای نهمین دوره انتخابات هیأت مدیره

برابر اعلام هیأت اجرایی نهمین دوره انتخابات هیأت‌مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران ، ضروری است کلیه داوطلبان در هنگام ثبت‌نام کارکرد حرفه‌ای خود را از ابتدای سال 1397 تا زمان نام‌نویسی در قالب فرم خوداظهاری (پیوست) تکمیل و به هیأت اجرایی تحویل نمایند.

اطلاعیه سوم/ قابل توجه کاندیداهای نهمین دوره انتخابات هیأت مدیره
 

در راستای تکمیل مدارک ثبت‌نامی کاندیداها الزامی است ضمن مراجعه به واحد عضویت سازمان (واقع در طبقه منفی یک ساختمان مرکزی) همه روزه در ساعات اداری نسبت به دریافت موارد زیر و ثبت آنها مبادرت نمایید:

1.    فرم گواهی عضویت معتبر از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران  
2.    تصویر مصدق پروانه اشتغال به کار مهندسی
3.    تصویر مصدق مدارک تحصیلی (مبنای صدور پروانه اشتغال به کار مهندسی)
4.    گواهی مشخصات فردی

_______________________________________________________________________________

اطلاعیه دوم / دعوت از نامزدهای عضویت در نهمین دوره هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران
 

نظر به اینكه هیات اجرایی انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران فرآیند برگزاری انتخابات را آغاز نموده و مطابق با جدول زمانی اعلامی از سوی وزارت محترم راه و شهرسازی برگزار خواهد نمود، لذا بدینوسیله از کلیه علاقمندان حائز شرایط نامزدی دارای پروانه اشتغال به کار معتبر مهندسی در یكی از رشته های اصلی معماری، عمران، تأسیسات مكانیكی، تأسیسات برقی، شهرسازی، ترافیک و نقشه برداری که واجد شرایط مندرج درماده 11 قانون نظام مهندسی وکنترل ساختمان و ماده 59 آئین نامه اجرایی آن بوده و علاقه مند به عضویت در هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هستند، دعوت می شود با در دست داشتن :
1) اصل و تصویر مصدق پروانه معتبر اشتغال به كار مهندسی.
2) اصل و تصویر مصدق كارت یا گواهی معتبر عضویت درسازمان نظام مهندسی ساختمان استان.
3) اصل و تصویر مصدق مدارک تحصیلی در رشته اصلی (مبنای صدور پروانه اشتغال به كار مهندسی)
4) گواهی مشخصات فردی که می بایست از سوی سازمان استان تکمیل و تایید گردد.
4) اصل و تصویر مصدق تمام صفحات شناسنامه.
5)  اصل و تصویر مصدق كارت ملی.
6) دو قطعه عکس 4*3.
7) تصویر مصدق نامه استعفا و برگ پذیرش آن برای بازرسان، اعضای شورای انتظامی استان و کارکنان دستگاههای نظارتی و اجرایی مرتبط با موضوع قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان (تبصره 3 ماده 59 آیین نامه اجرایی قانون) که متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.
8) گواهی عدم سوء پیشینه كیفری.
9) گواهی عدم اعتیاد به مواد مخدر از آزمایشگاه های مورد تأیید هیات اجرائی و دستگاه نظارت استان.
از تاریخ 1400/03/01 الی 1400/03/31 به محل هیات اجرایی انتخابات واقع در شهرک قدس (غرب)، خیابان ایران زمین، کوچه پنجم، پلاک 3 به شماره تماس 88075647 و 88576698 مراجعه و ثبت نام نمایند.
بدیهی است، مدت فوق به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد و به درخواست های ناقص یا درخواست هائی که پس از اتمام مدت مذکور و درخواست هایی که نامزد عضویت درهیات مدیره دارای شرایط لازم یا مدرک تحصیلی در رشته های مرتبط یا رشته ها یا گروه هایی است که اعضای آن کمتر از 7 نفر موضوع تبصره 1 ماده 61 می باشد، ترتیب اثر داده نمی شود و ثبت نام فقط از اعضایی صورت خواهد گرفت که دارای مدرک تحصیلی در رشته های اصلی ساختمان و حائز اعلامی از سوی این هیأت اجرایی باشند.

تاریخ چاپ آگهی در روزنامه ایران 1400/02/28
 

_______________________________________________________________________________

اطلاعیه اول/ شرایط انتخاب شوندگان اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران

 
به گزارش روابط‌عمومی نظام‌مهندسی تهران، اکبر میرشفیعی رئیس هیأت اجرایی انتخابات هیأت‌مدیره با صدور بخش‌نامه‌ای جزئیات شرایط داوطلبان کاندیداتوری را اعلام کرد. بر این اساس، متقاضیان علاوه بر شرایط عمومی مانند عدم اعتیاد یا داشتن تابعیت ایرانی، ضروری است مدارک مثبته برای احراز شرایط تخصصی به شرح بخشنامه صادره ارائه کنند. همه شرایط انتخاب‌شوندگان به شرح زیر است:

شرایط انتخاب‌شوندگان اعضاء هیات های مدیره سازمان استان وفق ماده 11 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و مواد 58 و 59 آئین‌نامه اجرایی (اصلاحی سال 1394) به شرح زیر است:

1-  تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران.
2-  نداشتن فساد اخلاقی و مالی و عدم اعتیاد به مواد مخدر.
3-  داشتن حسن شهرت اجتماعی و شغلی عملی به مهندسی و رعایت اخلاق و شئون مهندسی طبق ماده 59 آئین نامه (اصلاحی سال 1394) به شرح زیر:
الف- نداشتن محكومیت انتظامی قطعی درجه 3 یا بالاتر در زمان تسلیم درخواست نامزدی، یا گذشت 7 سال از زمان صدور رأی قطعی مذکور.
ب-  نداشتن محكومیت قضائی در امور مدنی و حقوقی مرتبط با فعالیت های حرفه‌ای بیش از یک بار.
پ- نداشتن سابقه ورشكستگی به تقصیر یا تقلب در فعالیت های حرفه ای خود یا بیش از دوبار خلع ید در پیمانكاری عمرانی خود.
ت-  عدم تخطی از اصول و شئون اخلاق و رفتار حرفه ای مذکور در ماده 2 مكرر آئین نامه اجرایی قانون و نظام نامه آن به نحوی که منجر به محكومیت انتظامی قطعی درجه 3 یا بالاتر شده باشد.
4- نداشتن پیشینه کیفری و عدم وابستگی به گروه های غیرقانونی.
5- داشتن حسن شهرت در تعهد عملی به احكام دین مبین اسلام و وفاداری به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
اقلیت های دینی به رسمیت شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تابع احكام دین اعتقادی خود می باشند.
-6  دارا بودن حداقل صلاحیت علمی و حرفه ای به شرح زیر:
الف- دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در یكی از رشته‌های اصلی مهندسی ساختمان که درخواست عضویت برای آن را در هیات مدیره دارد. عناوین رشتهها از جهت اصلی بودن مدرک
تحصیلی که توسط کمیسیون موضوع تبصره 2 ماده 7 قانون تعیین شده و به تصویب وزیر راه و شهرسازی رسیده است.
ب- مدارک پیوسته بالاتر از کارشناسی در تمام رشتههای اصلی یا مدرک ناپیوسته بالاتر از کارشناسی در رشته های اصلی که فاقد دوره کارشناسی در ایران در زمان فراغت از تحصیل تا 10 سال پس از تصویب قانون، یعنی تا سال 1384
(توضیح اینکه قانون مصوب سال 1374 است) بوده یا دارای مدرک کارشناسی در یكی از رشته های اصلی دیگر باشد، پذیرفته خواهد شد.
پ- گذراندن سه دوره آموزشی مصوب وزارت راه و شهرسازی مربوط به حرفه مهندسی و اخذ گواهینامه مورد قبول وزارت راه و شهرسازی.
در نهمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان استان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، این دوره های آموزشی سه گانه پس از انتخاب اعضای هیات مدیره برای آنان برگزارخواهد شد و ارائه تعهد برای گذراندن دوره های آموزشی مصوب الزامی است.
ت-  دارا بودن پروانه اشتغال به کار مهندسی پایه یک معتبر در رشته ای که نامزد مربوط، خواستار عضویت در هیات مدیره در آن رشته است.
ث- داشتن دو سال سابقه فعالیت حرفه ای از تاریخ صدور پروانه اشتغال به کار در صلاحیت پایه یک.
ج- برای نامزدهایی که به دلیل ریاست سازمان استان، اشتغال تمام وقت آنان به امور حرفه ای در تمام یا بخشی از 5 سال مذکور ناممكن بوده، داشتن مجموعاً 5 سال سابقه فعالیت حرفه ای یا آموزشی یا تحقیقی در سال های متصل به زمان نامزدی بدون احتساب دوره ریاست سازمان استان الزامی است.
چ- اشتغال به یکی از امور حرفه ایی زیر در رشته مهندسی که برای آن درخواست عضویت در هیأت مدیره دارد در 5 سال آخر یا 10 سال متناوب متصل به زمان تسلیم داوطلبی:
یک- انجام طراحی، محاسبه، نظارت، عملیات اجرایی، تولید و نصب، نقشه برداری، راهبری، نگهداری، کنترل و بازرسی، امور آزمایشگاهی و کارشناسی و مانند این عناوین.
دو- مدیریت مستقیم همراه با مشارکت حرفه ای در فعالیت‌های فوق.
سه- آموزش و تحقیق در زمینه های حرفه ای رشته مورد تقاضا.
چ-  داشتن حداقل یک سال سابقه عضویت در سازمان استان، قبل از تقاضای نامزدی.
ح- به منظور رفع تعارض منافع و تسهیل رقابت سالم و اجتناب از اختلال در انجام وظایف، تصدی همزمان کارکنان دستگاه های نظارتی یا اجرایی مرتبط با موضوع قانون مجاز نمی باشد.

انتهای پیام/

 
تاریخ چاپ آگهی در روزنامه ایران 1400/02/26
 
آرشیو
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ