.

مطابقت و تأیید مجدد اطلاعات مالی مربوط به عملکرد سال 1402 (اعضای حقیقی و ‏شرکت‌های مهندسی) برای ارسال به سازمان امور مالیاتی کشور ‏

1403/2/17 دوشنبه
به اطلاع اعضای محترم (حقیقی و شرکت‌های مهندسی) می‌رساند:
اطلاعات عملکرد سال 1402 نمایش داده شده در سامانه ناظران (اشخاص حقیقی به آدرس nazeran.tceo.ir و شرکت‌های مهندسی به آدرس nazeran-old.tceo.ir)، بخش مالیات، جزییات کارکرد، مبنای ارسال به سازمان امور مالیاتی کشور بوده و اعضای محترم نسبت به بررسی و تطبیق گزارش عملکرد نمایشی با اطلاعات مالی خود (واریزی‌ها به حساب بانکی) اقدام نمایند.

لازم به ذکر است با توجه به رفع مشکلات و به‌روزرسانی سامانه ناظران و تغییرات به‌عمل‌آمده، نسبت به مشاهده و بررسی مجدد اطلاعات اقدام نمایید.

پس از مشاهده و بررسی اطلاعات مالی در صورت عدم تطابق و وجود مغایرت، گزینه عدم‌تأیید را انتخاب نموده و پرینت گردش بانک در سال 1402 را بارگذاری نمایید تا موضوع توسط کارشناسان مالی بررسی و نتیجه به اطلاع شما رسانده شود.

شایان‌ذکر است در صورت عدم مراجعه و عدم اعلام مغایرت تا تاریخ 1403/02/28، اطلاعات موجود در سامانه «تأییدشده» تلقی و مبنای اطلاعات ارسالی به سازمان امور مالیاتی بوده لذا مسئولیت عواقب آن با خود عضو است.

اطلاعات موجود در این سامانه فقط شامل پروژه‌هایی است که واریزی آن‌ها از طرف سازمان بوده، لذا چنانچه دارای کارکردهای دیگری از قبیل طراحی، اجرا، تمدید، کارکرد در شهرستان‌ها و غیره هستید لازم است به کارکرد واریزی از طرف سازمان اضافه و مجموع آن را در اظهارنامه اعلام نمایید.

توجه: اطلاعات مربوط به سود حساب بانکی به‌صورت تفکیک‌شده نمایش داده شده است. (لازم به ذکر است محاسبه سود پرداختی طبق دستورالعمل بانک مرکزی و توسط بانک محاسبه شده است.)
آرشیو
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ