اطلاعیه ها

.

دکتر کرمی: جلسه فوق‌العاده هیئت‌مدیره تشکیل خواهد شد

1400/10/21 سه‌شنبه

در جلسه هم‌اندیشی گروهی از مهندسین مشاور با ریاست سازمان نظام مهندسی و تعدادی از اعضای هیئت‌مدیره، بخشی از انتقادات حول محور شیوه‌نامه جدید تشخیص صلاحیت اشخاص حقوقی طراح و ناظر مطرح شد و در این زمینه پرسش و پاسخ صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران، دوشنبه ۲۰ دی ماه ۱۴۰۰ جمعی از فعالان حوزه ساخت و ساز با حضور در ساختمان سازمان، انتقاداتی نسبت به شیوه‌نامه جدید «تشخیص صلاحیت اشخاص حقوقی طراح و ناظر» را مطرح کردند.

در این نشست دکتر کرمی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران ضمن تشکر از شرکت‌کنندگان بابت انتقال مشکلات جاری و ابراز دغدغه‌ها، از تشکیل جلسه فوق‌العاده اعضای هیئت‌مدیره با حضور تعدادی از نمایندگان انتخابی سازندگان، به‌صورت ویژه برای استماع مشکلات و انتقادات جلسه‌ای با مدیرکل دفتر توسعه مهندسی ساختمان وزارت راه و شهرسازی خبر داد.

دکتر کرمی با اشاره به گردش کار اخیر سازمان اظهار داشت: طی دو هفته اخیر جلسات متعددی مبنی بر درج نظرات کارشناسی سازمان برگزار شده است. دکتر کرمی با تاکید بر حمایت از خانواده بزرگ اعضای سازمان، اظهار داشت: برای اتخاذ سیاستی متقن، می‌بایست در فضایی کارشناسی درباره بررسی‌های همه‌جانبه تصمیم‌گیری شود.

هم‌چنین در ادامه این جلسه مهندس احمدی نایب‌رئیس اول سازمان نظام مهندسی و مهندس محرمی عضو هیئت‌مدیره درباره کمیته‌های تخصصی، بررسی کارشناسانه تعداد و ظرفیت مهندسان طراح و ناظر و پایه‌های ایشان جهت حضور در شرکت‌های حقوقی و درخواستی مبنی بر استمهال شیوه‌نامه فوق تا پایان سال صحبت کردند.
آرشیو
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
بيشتر