رویدادها

.

پیام تبریک رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران به مناسبت بزرگداشت هفته کارگر

1399/2/13 شنبه
 مهندس سعید سعیدیان،رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در پیامی فرارسیدن بزرگداشت روز جهانی   کارگر و هفته کارگر را تبریک گفت.

متن پیام رئیس سازمان نظام مهندسی  ساختمان استان تهران به شرح ذیل است:
فرهنگ کار و مقام کارگر،از عالی‌ترین تصاویر سازندگی و آبادانی است که حضرت ختمی مرتبت محمد(ص)، پیامبر نور و رحمت، بر دستان توانمند کارگر بوسه زده و امیرالمومنین حضرت علی (ع) نیز در نخلستان و کشتزار سخت کار می کرد و عرق جبین می ریخت تا کارگران برخود ببالند که امامشان بر کارگری افتخار می کند .
در این پیام آمده است:روز و هفته کارگر فرصتی مغتنم و ارزشمند است تا به تأسی از پیامبر عظیم الشان اسلام و مولای متقیان ،خدمات و زحمات بی‌بدیل همه کارگران شریف میهن اسلامی مان را ارج نهیم.
مهندس سعیدیان در این پیام ،ضمن تقدیر و تشکر از خدمات همه کارکنان عزیز سازمان و مهندسان ارجمند و کارگران خدوم و زحمتکش عرصه ساخت و ساز،فرا رسیدن روز کارگر را به همه کارگران خدوم میهن اسلامی مان بویژه کارگران زحمتکش و پرتلاش پروژه های ساختمانی صمیمانه تبریک و تهنیت گفت.
 در ادامه پیام رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران آمده است:
کارگران خدوم برای آبادانی و سازندگی میهن اسلامی مان و توسعه و پیشرفت ایران زمین از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نمی‌ ورزند و با تعهد،قناعت،تلاش بی‌وقفه و شبانه‌روزی، مسیر رشد و تعالی هر چه بیشتر میهن عزیزمان را هموار می‌نمایند.
مهندس سعیدیان با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا و ایثارگران کارگر،روز جهانی کارگر را به تمام کارگران خدوم و زحمتکش کشور صمیمانه تبریک و  تهنیت گفت و از درگاه خداوند متعال ،بهروزی،سلامتی و توفیق روزافزون همگان را مسالت نمود.
آرشیو
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر