اخبار و اطلاعيه ها
.

عیادت از جانبازان به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر

1398/11/26 شنبه
به مناسبت ایام الله دهه فجر روز دوشنبه بیست و یک بهمن ماه، تنی چند از اعضای هیأت مدیره سازمان با حضور در بیمارستان خاتم الانبیاء از جانبازان هشت سال دفاع مقدس عیادت کردند.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، جمعی از اعضای هیأت مدیره مهندس کامران تیموری، مهندس مهیار فرنیا، مهندس جهانگیر رستم زاده، دکتر الهام امینی و مهندس مجتبی حبیب زادگان بازرس سازمان با مساعدت و هماهنگی مهندس مجتبی آمری نیا عضو هیأت مدیره سازمان و کارگروه ایثارگران به سرپرستی آقای مهندس جلالی از بیمارستان خاتم الانبیاء بازدید بعمل آوررند و از ایثارگری و رشادت‌های جانبازان در هشت سال دفاع مقدس و ارج نهادن به جانبازان سرافراز و معزز عیادت و با اهدای گل قدردانی کردند.
در این بازدید مهندس آمری‌نیا عضو هیأت مدیره سازمان و رئیس واحد ایثارگران ضمن تبریک فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با عیادت از جانبازان در این بیمارستاران با اشاره به نقش حیاتی جانبازان درطول دوران دفاع مقدس و نیز ایثارگری های آنان گفت : حضور این عزیزان در جامعه فرهنگ ایثار، شهادت، مقاومت و پایداری را اشاعه می‌دهد.
وی ضمن عیادت از جانبازان، آنها را الگوی درخشان و نورانی انقلاب اسلامی ایران توصیف کرد و ارشادت‌های آنها را ارج نهاد.
در ادامه این بازدید مهندس آمری نیا به همراه جمعی از اعضای هیأت مدیره (مهندس کامران تیموری، مهندس مهیار فرنیا، مهندس جهانگیر رستم زاده، دکتر الهام امینی و مهندس مجتبی حبیب زادگان بازرس سازمان ) در دیدار با چند تن از جانبازانی که در بیمارستان بستری بودند، از نزدیک در جریان مشکلات آنان قرار گرفتند.
در پایان این بازدید  مهندس آمری نیا با تشکر از مدیریت و کارکنان بیمارستان خاتم الانبیاء در خدمت رسانی به جانبازان 8 سال دفاع مقدس، اظهار داشت : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در حد توان مساعدت های لازم را در راستای همکاری و همیاری با این بیمارستان به کار خواهد بست.
گفتنی است این جانبازان در عملیات های مختلف به درجه جانبازی نائل شدند.
 
آرشیو
عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی