بيمه و خدمات درمانی

بیمه تکمیلی

اطلاعیه مهم شروع ثبت نام بیمه تکمیل درمان اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران

به اطلاع اعضای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران می رساند پیرو مناقصه بیمه انجام شده توسط سازمان و انعقاد قرارداد جدید یکساله از 1400/04/06 با شرکت بیمه البرز ، اعضاء محترم میتوانند جهت اخذ بیمه درمان تکمیلی و عمر و حادثه  به شرح زیر اقدام نمایند :

جهت مطالعه طرح ها و شرایط پوشش های بیمه ای  اینجا کلیک نمایید.
خواهشمنداست ابتدا به دقت طرح های پیشنهادی و نوع پوشش های بیمه ای مطالعه گردیده و با اطلاع از مفاد کامل پوشش ها طرح مورد نظر خود را انتخاب نمایید،
درمرحله بعد نسبت به انجام پیش ثبت نام در همین سایت اقدام و شماره رهگیری اخذ نمایید .
پس از اخذ کد رهگیری به سایت نوید رفاه ایرانیان هدایت خواهید شد وارد قسمت ثبت نام بیمه تکمیلی اعضا نظام مهندسی شوید و  ثبت نام خود را انجام دهید.
توجه نمایید:
الف - مهلت ثبت نام به طریق فوق از تاریخ درج این آگهی و حد اکثر تا پایان 1400/05/31 می باشد .
ب- کمک هزینه بلاعوض پرداخت حق بیمه منحصراً برای اعضای محترم دارای پروانه تا مبلغ 2.500.000 ریال از سوی سازمان اختصاص یافته است که  پس از انجام ثبت نام عضو و پرداخت حق بیمه، متعاقبا از سوی سازمان به حساب عضو واریز خواهد شد .
_____________________________________________________________________________________


قابل توجه بیمه شدگان بیمه تکمیل درمان البرز

قابل توجه اعضا محترم که از طریق سازمان بیمه درمان تکمیلی خریداری نموده اند :
با اخذ توافق خاص، بیمه شدگان محترم می توانند از موارد زیر بهره مند گردند:

  • پرداخت هزینه داروهای خاص تا سقف 50 میلیون ریال
  • پرداخت هزینه تهیه اعضا طبیعی بدن تا 200 میلیون ریال (در صورت بستری)
  • امکان تحویل مدارک و دریافت خسارت و صدور معرفی نامه از تمامی شعب بیمه البرز در کل کشور
  • پرداخت هزینه داروهای شیمی درمانی تا سقف پوشش هزینه های بیمارستانی (500 میلیون ریال)

ضمنا در صورت بروز هر گونه موارد خاص که مستلزم بررسی در چارچوب قرارداد بیمه درمان و توافقات سازمان با بیمه البرز می باشد، مراتب را منحصرا به صورت مکتوب به دبیرخانه سازمان ارائه نمائید.
_____________________________________________________________________________________

به
اطلاع اعضای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران می رساند پیرو تصمیمات اخذ شده توسط ارکان سازمان، مقرر گردید خرید بیمه درمان تکمیل اعضا از طریق شرکت بیمه البرزو به مدت 6 ماه انجام پذیرد.لازم به ذکر است تمدید پوشش های بیمه تا تاریخ 1399/11/15 می باشد.


جهت مطالعه طرح ها و شرایط بیمه نامه اینجا کلیک نمایید.

خواهشمنداست ابتدا به دقت طرح های پیشنهادی و نوع پوشش های بیمه ای مطالعه گردیده و با اطلاع از مفاد کامل پوشش ها طرح مورد نظر خود را انتخاب نمایید،
درمرحله بعد نسبت به انجام پیش ثبت نام در همین سایت اقدام  و شماره رهگیری اخذ نموده و در ادامه فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.
الف- چنانچه در دوره قبل دارای پوشش بیمه از طریق سازمان بوده اید و تغییری در مشخصات عضو یا افراد تحت تکفل مورد نظر نمی باشد، منحصرا فرم ثبت نام را پس از تکمیل از طریق واتس آپ به شماره های 09044264376 یا 09909146721 برای مجری بیمه ای ارسال نمایید.(ارسال فقط برای یک شماره کافی می باشد)
ب- چنانچه متقاضی جدید برای اخذ بیمه درمان می باشید و یا در مشخصات خود و یا افراد تحت تکفل قبلی تغییراتی مورد نظر   می باشد، لازم است فرم ثبت نام پس از تکمیل به همراه مدارک زیر از طریق واتس آپ مندرج در بند 1 برای مجری بیمه ای ارسال گردد.
  1. تصویر شناسنامه بیمه شده اصلی و افراد تحت تکفل ایشان(تمامی صفحات)
  2. تصویر کارت ملی بیمه شده اصلی و افراد تحت تکفل و غیر تحت تکفل ایشان
  3. تصویر کارت عضویت یا پروانه اشتغال معتبر بیمه شده اصلی
  4. ارائه شماره حساب و شبا بیمه شده اصلی به همراه نام بانک و شعبه

ج- پس از ارسال مدارک فوق برای مجری بیمه ای، تصویر فیش نقدی جهت واریز حق بیمه از طریق واتس آپ توسط مجری برای شما ارسال خواهد شد.(توجه نمایید در فیش مذکور نام شرکت بیمه البرز و کد شناسه پرداخت درج شده باشد)
د- پس از دریافت تصویر فیش مذکور، امکان پرداخت حق بیمه مندج در فیش به دو روش زیر برای شما فراهم می باشد:
  1. مراجعه به لینک پرداخت جهت واریز الکترونیکی حق بیمه با کنترل شناسه واریز.
  2. پرداخت از طریق عابر بانک با ذکر کد شناسه پرداخت مندرج در فیش نقدی.
ه- پس از پرداخت وجه، تصویر سند پرداختی را از طریق واتس آپ به شماره های بند الف برای مجری ارسال نمایید .
ی- مجری بیمه ای پس از ثبت نام نهایی عضو ، کد ثبت نام را از طریق واتس آپ به عضو اعلام خواهد کرد.

به منظور تسهيل و تسريع در ثبت نام بيمه درمان، عمر و حوادث گروهی اعضا، شرکت بيمه البرز از طريق سايت رسمی خوذ به آدرس www.navidinsurance.com امکان ثبت نام کاملا غيرحضوری، با محاسبه حق بيمه و پرداخت از طريق درگاه الکترونیکی بيمه البرز را فراهم نموده است.

در صورت هر گونه سوال و یا ابهام می توانید از طریق سامانه جامع نظام مهندسی ساختمان تهران به آدرس NAZERAN.TCEO.IR  قسمت بیمه تکمیلی تیکت خود را ثبت  ویا با شماره تلفن سازمان 42644: تماس حاصل نمایید


اعضا محترم سازمان

با استحضار می رساند سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در جهت اهداف حمایتی خود از اعضاء محترم ، در قالب یک فقره بیمه نامه مسئولیت مدنی حرفه ای، مسئولیت اعضا خود را مطابق سنوات قبل بیمه نموده است.
لذا بمنظور سهولت در انجام امور اداری مرتبط با این بیمه نامه در زمان وقوع حوادث احتمالی فرم زیر طراحی گردیده است.
مقرر فرمائید در صورت وقوع هر گونه حادثه در پروژه هایی که انجام گردیده یا در حال انجام می باشد و عضو محترم سازمان به هر نحو به پروژه حادثه دیده مرتبط می باشد بفوریت و حداکثر ظرف مدت 5 روز از زمان وقوع حادثه یا اطلاع از طرح ادعا، فرم زیر را تکمیل و به همراه مدارک مندرج در فرم به دبیرخانه سازمان ارائه فرمائید.

 

قابل توجه اعضا محترم سازمان
سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران به منظور بهبود خدمات رسانی و حمایت از اعضا محترم در نظر دارد در خصوص عملکرد شرکت بیمه گر و مجری طرح خدمات بیمه سازمان از قبیل عدم پرداخت خسارت بیمه تکمیلی و.... از طریق فرم پیوست
اطلاع حاصل و معضلات را مرتفع نمایند.
چنانچه اعضا محترم جهت دریافت خسارت و خدمات بیمه ای دچار مشکل و ابهاماتی شده اند میتوانند فرم مربوطه را تکمیل و از طریق سیستم تیکت سازمان به آدرس https://nazeran.tceo.ir جهت بررسی و رسیدگی ارسال نمایند.


 

الزام درج کد متمرکز بیمه البرز

قابل توجه اعضا محترم سازمان
بمنظور حمایت از حقوق اعضا محترم، به استحضار می رساند بر اساس قرارداد منعقده با بیمه البرز، مقرر گردیده است کد متمرکز گروهی به شماره 3699099 در کلیه بیمه نامه های صادره از سوی بیمه البرز درج گردد.
لذا چنانچه این کد در بیمه نامه دریافتی درج نشده باشد، ضمن اعلام مراتب به سازمان و با مراجعه به دفتر مجری بیمه البرز واقع در طبقه 2- ساختمان مرکزی سازمان، الحاقیه ثبت کد گروهی را دریافت نمایید.

______________________________________________________________________________________________________________________

معرفی کلیه خدمات بیمه ای شرکت بیمه البرز

قابل توجه اعضا محترم سازمان
به منظور حمایت از اعضا محترم، باستحضار می رساند بر اساس قرارداد منعقده با بیمه البرز، اعضا محترم می توانند بیمه نامه های مورد نیاز خود و خانواده محترم را (شامل بیمه های: اتومبیل،آتش سوزی مسکونی و اداری، مسئولیت کارفرما در برابر کارکنان و مسئولیت حرفه ای و سایر بیمه های مسئولیت ، حوادث انفرادی)  با اخذ تخفیفات از مجری بیمه البرز واقع در طبقه 2-  ساختمان مرکزی سازمان دریافت نمایند.
جهت اطلاع از شرایط بیمه نامه ها میتوانید با شماره تلفن های : 88567482- 09027781196- 09127281196 شرکت خدمات بیمه ای نوید رفاه ایرانیان تماس حاصل فرمائید.
در این خصوص توجه نمائید که در بیمه نامه های صادره از بیمه البرز باید الزاما کد گروهی شماره 3699099 در متن بیمه نامه درج گردد، لذا حتما کنترل نمائید کد مذکور در بیمه نامه های مورد درخواست درج شده باشد (در غیر اینصورت مراتب را به سازمان به صورت مکتوب اعلام نمایید.)
______________________________________________________________________________________________________________________
اعلام نحوه دریافت خدمات در ارتباط با بیمه درمان تکمیلی از مراکز طرف قرارداد شرکت بیمه
به اطلاع کلیه اعضا محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران می رساند:
آن دسته از اعضایی که تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی از طریق سازمان می باشند میتوانند جهت استفاده از خدمات مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه البرز  به شرح زیر عمل نمایند
1-برای بیمارستانها و مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه البرز که در لینک مراکز موجود می باشد و در جلو نام مرکز درمانی، خدمات به صورت الکترونیکی تعریف شده است منحصرا با ارائه کارت ملی بیمه شده می توانند از خدمات قرارداد بهره مند شوند.
2- برای بیمارستانها و مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه البرز که در لینک مراکز موجود می باشد و در جلو نام مرکز درمانی خدمات به صورت غیرالکترونیکی تعریف شده است باید از شرکت بیمه البرز یا مجری قرارداد قبل از مراجعه به مراکز درمانی معرفی نامه دریافت نمایند.

 
جهت ورود به لینک مراکز اینجا کلیک فرمائید.   

 توجه نمایید در صورت بروز هر گونه مشکل در دریافت خدمات فوق فورا با شماره تلفن های : 66080063-65، 09027781196- 09127281196 شرکت مجری بیمه البرز تماس حاصل فرمائید و در صورت عدم رفع مشکل مراتب را به صورت مکتوب به دبیر خانه سازمان اعلام فرمائید._______________________________________________________________________________________________________________________________ 
کلیه اعضاء محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران که در بیمه تکمیل درمان شرکت بیمه البرز ثبت نام نموده اند می توانند، مستندات هزینه های درمانی خود و اعضای خانواده محترمشان را برای بررسی و دریافت خسارت طبق شرایط پیوست آماده و به نشانی: خیابان آزادی ، بلوار استاد معین، پلاک 173 طبقه 3 واحد 6 دفتر مرکزی شرکت نوید رفاه ایرانیان تحویل نمایند.
" توجه مهم "
جهت جلوگیری از تجمع و اتلاف وقت اعضای محترم، اخذ نوبت بررسی پرونده خسارت

بصورت تلفنی، با شماره 65
02166080063 الزامی میباشد. 
_______________________________________________________________________________________________________________________________
 
قابل توجه اعضا محترم سازمان که در سال گذشته تحت پوشش شرکت بیمه رازی بودند
 
چنانچه مدارک درمانی خود را که مربوط به دوره (دی ماه 1397 لغایت دی ماه 1398)  می باشد، به مجری تحویل داده و هنوز هزینه های درمانی را وصول ننموده اند و یا در تحویل مدارک خود با مشکل مواجه شده اند، می بایست مراتب را تا 1399/05/20 به صورت مکتوب به سازمان اعلام نمایند.
اخبار و اطلاعیه ها
بيشتر