رویدادها

.

پیام رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران به مناسبت هفته دفاع مقدس

1400/7/3 شنبه

مهندس سید علیرضا میرجعفری، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران با صدور پیامی، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را گرامی داشت.

متن پیام رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران بدین شرح است :
 
«وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ وَمِن رِباطِ الخَیلِ تُرهِبونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّکُم»

فرارسیدن هفته دفاع مقدس که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی مهم‌ترین رویداد تاریخ معاصر ایران و یکی از عوامل هویت‌ساز برای جامعه ایران به شمار می‌آید و یادآور رشادت و جانفشانی جاودانه مردم شریف ایران به ویژه شهدا، جانبازان،آزادگان و ایثارگران فداکار در دفاع ازمیهن اسلامی مان و امنیت و کیان کشور است را گرامی می‌دارم.

هشت سال دوران دفاع مقدس، نماد غرور ملی، همبستگی و اتحاد ملت شریفی است که در راه استقلال، آزادی و ارزش‌های اسلامی از جان خود برابر قدرت‌های مستکبر گذشتند و حماسه مردانگی، افتخار، صلابت و اقتدار، نزد جهانیان آفریدند تا آینده این کشور در امنیت و آرامش تضمین شود

رادمردی و پایمردی شجاعانه و ستودنی رزمندگان اسلام حکایت غرور، افتخار و رسیدن به اوج قله های استقلال و استکبارستیزی است که در سایه رهنمودهای حکیمانه حضرت امام خمینی (ره)، حفظ کیان ایران اسلامی برابر متجاوزان و ستمگران را رقم زد.

با گرامیداشت مجدد هفته دفاع مقدس، به روان پاک همه شهدای دفاع مقدس ، خصوصاً شهدای والامقام جامعه مهندسی درود می فرستم و از درگاه خداوند متعال سلامتی، بهروزی و سرافرازی تمام رزمندگان، جانبازان، آزادگان،ایثارگران و خانوده های معززشان مسألت می نمایم.


سیدعلیرضا میرجعفری
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران
آرشیو
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر